1684703137897

Na Bulbulderu siguran domaćin

Zvezdara – Brodarac 2:0
Stadion: FK Zvezdara, gledalaca: 50, strelci: 1:0 Đorđević 45.minut (11m), 2:0 Karić 54.minut, sudija: Petar Petković, pomoćnici: Milan Jeremić i Marko Majstorović, žuti kartoni: Rak, Milićević, Gusnić, Janković (Zvezdara), Adžić, Marjanović, Nikolić (Brodarac), crveni karton: Janković (Zvezdara).
Zvezdara: Nikolić, Beriša (Hrnjaz), Rak, Sarić, Milićević, Milanović (Janković), Gusnić (Dragojlović), Vukićević, Vuković (Zvizdić), Karić, Đorđević (Čobeljić).
Brodarac: Ganić, Adžić (Vranješ), Milošević, Marjanović, Mladen Miljković, Ilić, Tabaković, Sretenović (Bojović), Atanasijević (Marko Miljković), Pepić (Maljukan), Stajković (Nikolić).
U derbiju kola domaćin je zasluženo došao do pobede. Zvezdara je povela u poslednjim trenucima prvog dela. Posle solo prodora kapiten domaćih Đorđević je ušao u kazneni prostor gde ga je oborio desni bek gostiju Adžić. Siguran sa jedanaest metara bio je upravo Filip Đorđević 1:0. Ovim rezultatom se otišlo na odmor.
Nastavak je vrlo brzo doneo konačan rezulatat. Igrao se 54.minut kada je levi bek domaćina Rak prošao po levoj strani, ušao u kazneni prostor, povratnom loptom pronašao Karića koji je jakim udarcem u prvi ugao postigao gol 2:0. Sve u svemu zaslužena pobeda domaćina.
Šef struke tima sa Bulbuldera Zdravko Kovačević je rekao:
„Gledali smo danas dobru i lepu utakmicu. Brodarac je veoma mlada i poletna ekipa, sa dosta dobrih igrača. Bila je otvorena utakmica sa obe strane, mislim da smo zasluženo pobedili. Uslovi za igru bili su odlični, teren je dobar, publika je imala šta da vidi“.
U pretposlednjem 29. kolu Zvezdara gostuje Torlaku, dok će Brodrac ugostiti Teleoptik.