1682286113428
VREME ČITANJA: 1 min

Pukla petarda na Bulbulderu

Zvezdara –  Borac  5:0
Stadion: FK Zvezdara, gledalaca: 200, strelci: 1:0 Karić 22.minut, 2:0 Gusnić 29.minut, 3:0 Karić 34.minut, 4:0 Hrnjaz 52.minut, 5:0 Makić (AG) 87.minut, sudija: Đorđe Tomić, pomoćnici: Alekdandra Stojanac i Marijana Gajović.
Zvezdara: Nikolić, Beriša (Zvizdić), Rak, Milanović, Milićević, Gusnić, Vukićević (Janković), Hrnjaz (Vuković), Karić (Grbović), Đorđević, Todorović.
Borac: Milovanović, Petković, Riznić (Đurić), Maksimović, Floričelović, Makić, Vasić (Bogdanović), Živković, Vuk Lazić, Ranković (Marko Lazić), Stojanović (Stanojević).
U najboljoj utakmici ovog proleća Zvezadara je konačno obradovala svoje navijače. Ceh za nešto slabije partije u nastavku prvenstva i neostatka sreće na pojedinim mečevima platila je ekipa Borca iz Lazarevca. Pored pet postignutih golova, domaćin je promašio još dosta izglednih prilika.
Utakmica je rešena u periodu od 22. do 34.minuta kada je Zvezdara postigla tri gola. Redom su pogađali Karić, Gusnić, pa opet Karić za ubedljivih 3:0 na poluvremenu.
U nastavku već u 52.minutu preko Hrnjaza prednost je uvećana na 4:0. Imali su još nekoliko prilika domaći u nastavku, ali nisu bili precizni. Ipak u 87.minutu posle centaršuta Gusnića sopstvenu mrežu je pogodio Makić 5:0. Ovom pobedom Zvezdara je nagovestila izlazak pre svega iz rezultataske krize, dok je tim iz Lazarevca svi bliži ispadanju iz lige.
U narednom kolu već u sredu Zvezdara gostuje u Dobanovcima ekipi Budućnosti, dok će Borac ugostiti u Lazarevcu ekipu Teleoptika.