1682111079292
VREME ČITANJA: 1 min

Minimalac Ušća u finišu utakmice

Ušće Novi Beograd – BASK TEK 1:0
Stadion: FK IMT, gledalaca: 150, strelac: 1:0 Gajić 83.minut, sudija: Darko Jeknić, pomoćnici: Branko Galić i Aleksa Raščanin, žuti kartoni: Andrić, Stojnović (BASK).
Ušće: Blagojević, Bašanović, Tomašević, Ilić, Trajković, Stevanović, Vasić, Govedarica (Milićević), Gajić (Panović), Vujović (Narančić), Stojanović (Mrdak).
BASK: Knežević, Rašković, Andić (Radovanović), Andrić, Gavrilović (Petrović), Pavl ović, MatijaStupar (Novitović), Šalipur (Luka Stupar), Stojanović, Avramović (Bibić), Lukić.
U prvom poluvremenu gosti su bili bolji, propustili su par prilika, ali nije bilo golova. Na odmor se otišlo rezultatom 0:0. Domaći su bolje ušli u nastavak meča. Preuzeli su kontrolu nad igrom i stvorili par šansi. U 77.minutu posle udarca Vujovića, golman BASK-a Knežević je uz pomoć prečke zaušatvio šut.
Ipak bolju igru su fudbaleri Ušća krunisali golom u 83.minutu. U kaznenom prostoru gostiju Pavlović je srušio Milićevića i dosuđen je jedanaesterac za domaće. Siguran sa 11 metara bio je napadač domaćih Nikola Gajić 1:0. Ekipa Ušća je do kraja meča znalački zadržala prednost.
U narednom 24. kolu koje se igra u sredu Ušće gostuje Sinđeliću, dok će BASK dočekati Prvu iskru iz Bariča.