1681040649613

Pribojci sigurni u Ljubiću

Polet – Fap  0:3
Stadion: FK Polet u Ljubiću, gledalaca: 300, strelci: 0:1 Jovanović 63.minut, 0:2 Odita 71.minut, 0:3 Luković 83.minut, sudija: Mario Ivković, pomoćnici: Milorad Jovanović i Nikola Čotrić, žuti kartoni: Miletić, Gavrović, Radojević (Polet), Drašković (Fap).
Poet: Spasojević, Filip Bugarčić, Milutin Bugarčić, Tomić, Vujović (Veljović), Božović, Miletić (Obrenović), Gavrović (Mirković), Savić (Obradović), Grujučić, Radojević (Pavlović).
Fap: Đorđević, Radanović, Kolarević, Luković, Bogićević (Odita), Plazinić, Vukadin, Đerković (Jovanović), Babić (Vučićević), Drašković (Simić), Janjić.
Ekipa iz Priboja je pregurala nezgodno gostovanje u Ljubiću. Ovom pobedom Fap je ostao u trci za plasman u Prvu ligu. Domaći Polet je pružio otpor favorizovanom gostu, ali je u drugom poluvemenu kvalitet došao do izražaja.
Sva tri gola gosti su postigli u nastavku u periodu od 20 minuta. Strelci su bili ”rezervisti” Jovanović u 63.minutu i Odita u 71.minutu, kao i Luković u 83.minutu.
U narednom 21. kolu Fap gostuje Budućnosti u Valjevu, dok će Polet gostovati Takovu u Gornjem Milanovcu.