VREME ČITANJA: 1 min

Revija golova u Trgovištu, rivali zamenili mesta na tabeli

Revija golova u Trgovištu u utakmici 21. kola Srpske lige Istok, posle koje su današnji rivali zamenili mesta na tabeli.
Pčinja je u zanimljivom duelu koji je doneo čak 7 bodova pobedila Topličanin rezultatom 4;3.
Interesantno je da su svi golovoi postignuti iz igre, da je u prvom poluvremenu viđen samo jedan gol.
Domaćin je poveo golom Vladimira Nedeljković u 22. minutu. Bio je to rezultat sa kojim se i otišlo na odmor.
U nastavku još 6 golova, za uživanje i aplauze oko 200 ljubitelja fudbala u Trgovištu.
Na početku drugo poluvremena šok za domaće. Luka Paunović je svojim prvim golom u 51. minutu doneo rezultatsko izjednačenje.
Na drugi gol Pčinje čekalo se do 67. minuta kada je Miloš Savić ponovo doveo domaće u vođstvo. Samo 2 minuta kasnije izgledalo je kao da je sve rešeno: Marjan Petrović je u 69. minutu povećao prednost Pčinje na 3:1.
Gosti se nisu predavali, a na scenu je tada ponovo stupio Luka Paunović i u 82. minutu najavio neizvesnu završnicu.
Samo minut kasnije Aleksandar Cvetković je postigao i četvrti pogodak za domaće. Da finiš meča ipak ne prođe bez drame pobrinuo se Luka Paunović i u 2. minutu sudijske nadoknade vremena ponovo smanjio prednost na samo 1 gol.
Do kraja ipak nije bilo, a domaćin je na kraju slavio važnu pobedu. Posle 21. kola današnji rivali su zamenili pozicije na tabeli pa je Pčinja na 10. mestu sa 27 bodova, ispred Topličanina koji je sada 11. sa 26 osvojenih bodova.