1680971857209

Podela bodova u Zemunelu

Teleoptik – OFK Beograd  1:1
Stadion: SC Teleoptik, gledalaca: 250, strelci: 1:0 Dukić 45+1.minut, 1:1 Kudrić 70.minut , sudija: Filip Marković, pomoćnici: Tihomir Šoškić i Dejan Božić, žuti kartoni: Gočmanac, Bojat, Čermelj, Lekić (Teleoptik), Gojković, Stojanović, Nenad Stanković (OFK Beograd).
Teleoptik: Gočmanac, Bojat (Kekić), Dukić, Stanković, Stamenković, Purić, Đurić (Lekić), Čermelj (Krstić), Arambašić, Lakčević (Gajić), Petrović (Borović).
OFK Beograd: Aleksandar Stanković, Mimović (Nenad Stanković), Marinković, Gojković, Plavšić (Stojančić), Smiljanić, Todorović (Minić), Bajić (Stojanović), Mićić, Đermanović, Kaluđerović (Kudrić).
Odlična fudbalska predstava na Teleoptiku. Dve dobre ekipe pružile su dobar fudbal uz puno propuštenih prilika na obe strane.
Domaćin je došao do prednosti u nadohnadi prvog poluvremena. Dosuđen je slobodan udarac za domaće. Šutirao je Dukić sa dvadesetak metara, lopta je pogodila nekog u živom zidu gostiju, prevarila golmana Stankovića i završila u mreži 1:0.
U nastavku gosti dolaze do egala u 70.minutu. Na asistenciju Stojanovića strelac je bio Nenad Kudrić 1:1. Bilo je još prilika na obe strane, ali nije bilo pogodaka. Na kraju je ostalo Teleoptik 1, OFK Beograd 1.
Trener gostiju Simo Krunić nije bio zadovoljan rezultatom:
”Da smo u nekoj drugoj situaciji bio bih zadovoljan bodom. Ipak u situaciji u kojoj se nalazimo, morali smo da osvojimo sva tri boda”.
Šef struke Teleoptika Milan Stojanovski je bio zadovoljniji:
”Teška utakmica protiv dobrog protivnika. Moglo je da bude i drugačije, ali zadovoljan sam sa osvojenim bodom”.
U narednom 22. kolu OFK Beograd dočekuje Ušće, dok Teleoptik gostuje BASK-u.