Piroćanci prejaki za Vlasotinčane

Fudbaleri Radničkog opravdali su pred svojim navijačima ulogu favorita i do vrha danas napunili mrežu gostiju iz Vlasotinca.
Piroćancima je bilo dovoljno jedno poluvreme za ubedljivu pobedu protiv Vlasine rezultatom 5:0.
Prvo poluvremen završeno je bez golova, a u nastavku neka sasvim druga priča na terenu.
Mrežu, u drugom delu igre neprepoznatljive Vlasine, načeo je Nemanja Mančić u 47. minutu. Već u 57. minutu bilo je 2:0 za domaće, a strelac je iskusni Denis Ristov.
Na scenu je tada stupio Matija Nikolić, koji je ove zime  došao iz kruševačkog Trajala,  i golovima u 63. i 75. minutu zapečatio sudbinu Vlasotinčana.
Peti gol za Radnički, ili u proseku po jedan na svakih 9 minuta u nastavku, postigao je golgeter Filip Đurović u 83. minutu.
Posle 20. kola Radnički se nalazi na 1. mestu na tabeli Srpske lige Istok sa 49 osvojenih bodova, tri više od druplasirane Dubočice.
Današnji rivali sledećeg vikenda gostuju u Paraćinu. Radnićki će odmeriti snage sa SFS Borcem, dok će Vlasina biti gost Jedinstva.