1680291585208

Preokret za sedam minuta

Studentski grad – Ušće 2:1
Stadion: FK Bežanija, gledalaca: 100, strelci: 0:1 Stojanović 69.minut, 1:1 Mrđenović 86.minut, 2:1 Pavlović 90+3.minut, sudija: Nikola Božović, pomoćnici: Marko Majstorović i Nemanja Bratić, žuti kartoni: Popdić (Studentski grad), Stevanović, Govedarica (Ušće), crveni karton: Bašanović (Ušće).
Studentski grad: Bojović, Mladenović, Stefanović, Džodan. Kožović, Popadić, Šljukić (Miketić), Paunović (Mrđenović), Gavrilović (Pavlović), Kuzmanović (Ramović), Janković (Dacić).
Ušće: Blagojević, Vesić, Bašanović, Ilić, Trajković, Stevanović (Mihajlović), Vasić, Govedarica (Grković), Gajić (Panović), Vujović (Sićović), Stojanović.
Komšijski derbi pripao je domaćinu u nadohnadi vremena. U prvom poluvremenu se igralo otvoreno sa napadima na obe strane. Ipak na odmor se otišlo bez golova 0:0.
Gosti dolaze u vođstvo u 69.minutu. Govedarica je uposlio Stojanovića koji je lako sa pet metara poslao loptu u mrežu 0:1. Nakon jedne gužve na terenu u 75.minutu isključen je igrač Ušća Bašanović. Prednost igrača više domaćin je iskoristio pri kraju utakmice.
U 86.minutu posle dobre akcije „rezervista“ Mrđenović je doneo poravnanje 1:1. Kada se očekivao kraj susreta u 3.minutu nadohnade još jedan igrač koji je ušao sa klupe Pavlović je obezbedio pobedu Studentskom gradu 2:1.
U narednom 21. kolu Studentski grad gostuje Prvoj iskri u Bariču, dok će Ušće ugostiti BSK iz Borče.