1679787002860

Zemun u finišu do tri boda

Prva iskra (Barič)– Zemun 0:1
Stadion: FK Prva iskra u Bariču, gledalaca: 200, strelac:  0:1 Vukčević 90.minut, sudija: Dušan Vićentijević, pomoćnici:Goran Božović i Branko Galić, žuti kartoni: Milivojević, S. Adamović, Lukić (Prva iskra), Stojanović, Lazović, Vukčević (Zemun).
Prva iskra: Knežević, Lazar Adamović, Milivojević, Garić (Stajić), Strahinja Adamović (Rakić), Simić, Starčević (Baković), Marković, Ivanović, Lukić, Dragić.
Zemun: Jevrić, Stojanović, Božović, Đalović, Mikan (Vukčević (Jovanović)), Kiso, Lazović (Antić), Lazar Ristovski, Mitrović, Ademi (Dakić), Svetličić (Nikola Ristovski).
Na teškom gostovanju Zemun je u poslednjem minutu regularnog dela postigao gol i osigurao lidersku poziciju bar do sledećeg vikenda. Gol odluke postigao je špic Dušan Vukčević u 90.mintu.
Trener kipe iz Gornje varoši Saša Štrbac je posle meča rekao:
”Vrlo teška utakmica, trebali su bodovi njima za opstanak, nama za niz bez poraza i prvo mesto. U prvom poluvremenu smo imali par poluprilika. Drugo poluvreme je u potpunosti pripalo mojoj ekipe. Igralo se na polovini domaćina, imali smo nekoliko odličnih prilika. Uspeli smo da iskoristimo jednu u 90.minutu i zasluženo dođemo do pobede. Voleo bih da se sve utakmice u Srpskoj ligi Beograd igraju jako i u velikom ritmu i što je najvažnije pošteno i bez pardona”.
Zemun u 20. kolu dočekuje Brodarac, dok Prva iskra gostuje Jedinstvu u Surčinu.