Veliki preokret u niškom derbiju, 3 gola u poslednjih 10 minuta

Srpskoligaški derbi grada Niša doneo je na Bubnju reviju golova i veliki preokret u finišu susreta.
Gosti su ulogu favorita opravdali tek u poslednjih 10 minuta kada su posle vođstva domaćina od 2:0 stigli do pobede. Konačan rezultat niškog derbija Car Konstantin – Budućnost Popovac 2:3.
Domaćin je silno motivisan ušao u gradski derbi rešen da pokaže da ima kvalitet za više od samo jednog boda i poslednje pozicije na tabeli.
“Carići” su poveli u završnici prvog poluvremena golom Aleksandra Lazića u 41. minutu. I u nastavku prvi do gola stižu domaći. Prednost Car Konstantina duplirao je Jovan Petrović u 59. minutu.
U finišu susreta veliki preokret u režiji gostiju iz Popovca. Nikola Mitković je u 83. minutu smanji prednost domaćina. Samo 2 minuta kasnije Nikola Spasić je gostima doneo izjednačenje.
U 89. minutu Car Konstantin je ostao sa igračem manje na terenu posle isključenja Mitića.
Poptuni šok za domaćine i veliko slavlje fudbalerima Budućnosti doneo je Stefan Miletić koji je u 2. minutu sudijske nadoknade vremena postigao treći pogodak za goste, za potpuni preokret u samo 10 minuta.