333236810_1664923563962283_9038747323146335672_n

Tatić srušio Jedinstvo u sudijskoj nadoknadi

Fudbaleri Bečeja 1918 slavili su na gostovanju i tako anulirali poraz kod kuće od Omladinca iz Novih Banovaca istim rezultatom, ovoga puta u derbiju kola pala je ekipa Jedinstva iz Stare Pazove (1:2).
Stadion: Jedinstva, Stara Pazova. Gledalaca: 150. Sudija: Nikola Šćepanović (Kruščić). Žuti kartoni: Ilić (Jedinstvo). Ćuk, Derviši, Preradov i Tatić (Bečej 1918).

JEDINSTVO: Jevtić, Manov, Ilić, Bulat, Milanović (Stanković), Obadović, Pađen, Milenković, Matović, Jelović, Mrđa (Kovač).

BEČEJ 1918: Milovanov, Ćuk, Varga, Dabižljević (Živanović), Tutnjević, Derviši, Janković (Preradov), Zeljković, Džarić (Tatić), Tedić, Tomčić.

Ekipa Bečeja 1918 dva puta je povela na meču, strelac prvog gola bio je bonus igrač Nikola Tedić on je mrežu Jevtića zatresao u 30. minutu. Jedinstvo u finišu prvog poluvremena poravnava rezultat preko Filipa Pađena u 43. minutu.

Rezervista Tatić u sudijskoj nadoknadi donosi veliki trijumf u derbiju 17. kola Srpske lige Vojvodina za opšte slavlje gostujućeg tima. Jedinstvo je bilo konkretnije u šansama ali se Bečej 1918 vraća kući sa tri boda.

Bečej 1918 se popeo na treće mesto sa sakupljenih 28 bodova, Jedinstvo je takođe sa istim brojem poena odmah iza Bečejaca na tabeli. U sledećem kolu Bečej 1918 dočekuje OFK Bačku iz Bačke Palanke, dok ekipa Jedinstva iz Stare Pazove gostuje u Kuli gde će igrati protiv Hajduka 1912.