Torlak sa Ušćem
VREME ČITANJA: 1 min

Tim iz Kumodraža u finišu do bodova

Prva iskra – Torlak 0:1
Stadion: FK Prva iskra, strelac: 0:1 Grubišić 87.minut, sudija: Aleksandar Radovanović, pomoćnici: Milan Jeremić I Miloš Hajduk-Veljković, žuti kartoni: Milivojević, Starčević (Prva iskra), Tošković, Janković (Torlak).
Prva iskra: Knežević, Adamović, Milivojević, Rakić, Garić, Adamović, Simić (Stajić), Marković, Proković, Starčević, Dragić (Baković).
Torlak: Šefik, Jovanović, Grubišić, Hebilji, Mitrović, Lakić, Malić (Mladić), Tošković (Pražić), Janković, Vuković, Stojanović (Đurović).
Utakmica je odigrana po teškom i klizavom teenu. Sam meč je bio borben i oba tima su pružila maksimum.
Susret je rešen u finišu, tačnije u 87.minutu. Kontra gostiju, Janković je bio asistent, a Grubišić egzekutor 0:1. Ovo je prva pobeda Torlaka u nastavku prvenstva, dok je domaćinu prvi poraz.
Šef struke gostiju Enes Malići je rekao:
”Čestitke domaćinu na fer i korektnoj igri. Naravno čestitke i mom timu na zalaganju i borbenosti, naravno i na pobedi. Nadam se da će nam se neko od pet povređenih i bolesnih igrača koji su propustili ovaj meč pridružiti za naredni”.
Sledeće 18. kolo se igra narednog vikenda. Torlak dočekuje Brodarac, dok Prva iskra gostuje Radničkom u Obrenovcu.