Meševo za 15 minuta šokiralo lidera

Fudbaleri Meševa napravili su prvo veliko iznenađenje u prolećnom delu prvenstva Srpske lige Istok.
U utakmici 17. kola odigranoj danas u Meševu domaćin je lako i ubedljivo savladao lidera na tabeli, ekipu Radničkog rezultatom 5:2.
Meševo je na startu šokiralo Piroćance, a sav posao ja praktično završen u prvih 15 minuta.
Krenulo je na najgori mogući način po goste autogolom Kamenovića u 3. minutu. Još se gosti nisu oporavili od početnog šoka, a Luka Marković je u 7. minutu duplirao prednost domaćina.
Konfuziju u igri gostiju fudbaleri Meševa su vrlo brzo pretvorili u velikih 3:0. U 15. minutu Andrija Radovanović je najavio konačni trijumf domaćina.
Na početku drugog dela tračak nade za Piroćance donosi Nemanja Petrov golom u 51. minutu. Samo dva minuta kasnije Petar Petrović je vratio domaće na +3.
U 80. minutu Filip Đurović je pogodio za smanjenje prednosti domaćih. Meševo je ponovo brzopotezno uzvratilo i u 83. minutu golom Aleksandra Ristića postavilo konačan rezultat ovog duela.
U sledećem, 18. kolu Radnički u Pirotu dočekuje imenjaka iz Svilajnca.