1678045119287

Obrenovčanima važni bodovi

Radnički (Obrenovac) – Teleoptik  1:0
Stadion: FK Radnički u Obrenovcu, strelac : 1:0 Ivanović 90.minut, sudija: Đorđe Tomić, pomoćnici:Stefan Milanović i Branislav Pjevović, žuti kartoni: Simonović, Aleksić (Radnički), M. Čermelj (Teleoptik), crveni karton: M. Čermelj (Teleoptik).
Radnički: Kašić, Simonović, Ivanić, Stevanović (Ostojić), Milovanović, Kačarević, Filipović (Željajić), Knežević, Aleksić (Ivanović), Bojović (Jovković), Janković.
Teleoptik: Gočmanac, Bojat, Dukić, Marko Čermelj, Subotić, Knežević (Đurić), Filip Čermelj, Arambašić (Stanković), Lakčević (Stojanović), Petrović (Lekić), Ostojić.
Poslednjeplasirani tim SLB Radnički načinio je iznenađenje  i savladao visokoplasirani tim Teleoptika. Domaćem timu je posao bio olakšan jer je celo drugo poluvreme igrao sa igračem više. Štoper gostiju iz Zemuna Marko Čermelj je zbog dva žuta kartona morao van igre u finišu prvog dela.
Junak pobede ekipe iz Obrenovca je Aleksa Ivanović. U igru je ušao u 88.minutu, dok je pobedonosni gol postigao dva minuta kasnije. Pogodak za veliko veselje i radost domaćeg tima i navijača.
U narednom 17. kolu Teleoptik dočekuje u komšijskom derbiju Zemun, dok Radnički gostuje ekipi Ušća.