IMG_9966

Jedinstvo preživelo Zrenjanin

Jedna od utakmica u kojoj je bilo najviše neizvesnosti bila je u Zrenjaninu gde je Jedinstvo iz Stare Pazove uspelo da savlada Radnički sa 0:1.
Jedini pogodak postignut je u 92. minutu utakmice. Posle prekršaja Janjatovića, izveli su gosti slobodan udarac u 90. minutu i onda Bulat glavom, kao grom iz vedra neba, pogađa  za konačnih 0:1.  Bilo je prilika sa obe strane, a gosti su imali malo više sreće i došli su do prva tri boda u prolećnom delu prvenstva.
FK RADNIČKI :Nosalj, Edeljan, Janjatović, Kovačević, Rosić, Stevanović, Popov (Kozić), Jeftić (Marković), Markoski (Bugarin), Kosović i Kvrgić.
FK JEDINSTVO: Jevtić, Simeunović (Vitas), Ilić, Bulat, Obradović, Pađen, Milenković, Stanković (Milanović), Matović, Jelović i Mrđa (Kovač).