Crvene zvezde
VREME ČITANJA: 1 min

Sjajna atmosfera obeležila posetu Crvene zvezde Krupnju

Fudbaleri Crvene zvezde gostovali su u Krupnju na obeležavanju stogodišnjice postojanja FK Rađevac.
Prelep ambijent i divan prizor zabeležen je u Krupnju na prijateljskom meču između Rađevca i Crvene zvezde povodom veka postojanja pomenutog fudbalskog kluba.
Crvena zvezda je slavila (0:2) golovima Krstičića u 7. i Bena u 20. minutu. Međutim, rezultat je danas sigurno bio u drugom planu. Upravo zbog toga što je u Krupnju vladala prelepa atmosfera.
Šansu da zaigraju od prvog minuta za šampiona Srbije imali su i neki igrači sa manjom minutažom. Uglavnom su to bili omladinci Crvene zvezde.
Omladinci Nemanja Vidojević i Luka Stojsavljević, Stefan Marinković, Aleksej Vukičević i Boris Matić imali su priliku da osete dres seniorskog tima.
Imali su gosti još nekoliko šansi u drugom poluvremenu, međutim rezultat se nije menjao.