New Project (7)

Jošanica dominantna u Resniku

Fudbaleri Jošanice savladali su Budućnost u Resniku, kod Kragujevca, ubedljivim rezultatom 0:5.
Ekipa iz Novog Pazara opravdala je ulogu favorita i više nego lako savladala Budućnost. Jošanica je imala epitet pobede, a tri boda su značila da će smanjiti zaostatak za ekipom Bana, koja je juče remizirala sa Trepčom (2:2).
Gosti su mrežu ekipe iz Resnika načeli već u 18. minutu kada je strelac bio Tarik Rušević. Do drugog pogotka čekalo se do 29. minuta. Jedan od najboljih igrača Novopazarske ekipe Dženan Plojović povećao je vođstvo na 0:2.
U drugom poluvremenu viđena su još tri pogotka. Prvo je u 48. minutu strelac ponovo bio Plojović, a svoj drugi pogodak postigao je i Rušević u 64. minutu. Konačan rezultat postavio je Sulejmanović u 75. minutu igre.
Jošanica se ovom pobedom približila vodećoj ekipi Bana na dva bodova zaostatka. U sledećem kolu na svom terenu dočekuju ekipu Poleta iz Ratine.