1666481947613
VREME ČITANJA: 1 min

Nova trojka Zemunaca

Nakon dva uzastopna poraza kod kuće Zemun je zabeležio pobedu i ostao blizu vrha tabele.
Praktično iz prve akcije domaći su poveli. Sjajan gol u 5.minutu postigao je Pantazis udarcem sa 15-16 metara 1:0. Niko tada nije ni pomislio da će to biti konačan rezultat susreta. Imali su domaći prilike preko Dakića i Jovana Mitrovića ali nisu bili precizni.
U nastavku su Zemunci pretili preko Miloševića i Trajkovića koji je u 76.minutu pogodio prečku. Ipak na kraju je ostalo Zemun 1, BSK 0.
Zemun-BSK 1:0
Strelaci: 1:0 Pantazis 5.minut, sudija: Stefan Mikavica, pomoćnici: Ivana Jovanović i Nemanja Rosić, žuti kartoni: Pantazis, Đalović, Lazović, Dakić(Zemun), N.Gajuć(BSK).
Zemun: Vuk Mitrović, Vukić(Petar Stojanović), Ivan Stojanović, Pantazis, Đalović, Milošević, Kiso, Lazović(Jovanović), Jovan Mitrović, Mikan(Simić), Dakić(Trajković).
BSK: Guteša, Mitrović(Rančić), Manov, Filip Gajić, Stanić, Nemanja Gajić, Radić(Milosavljević), Nakijevski(Malidžan), Nurović, Avramovski(Stanimirović), Vančagović(Bratić).