Remi u Bačkoj Topoli

TSC i Čukarički su remizirali rezultatom 1:1 (1:0) na otvaranju 16. kola Superlige Srbije na stadionu u Bačkoj Topoli.
Od samog starta smo gledali pravu evropsku utakmicu, koju su međutim, odlučili prekidi. TSC je u prvom poluvremenu došao do gola nakon kornera, dok je Čukarički u drugom na isti način došao do izjednačenja.
Vodeći pogodak na meču postigao je Petar Ratkov u 25. minutu nakon asistencije sjajnog Luke Ilića, koji zaista briljira od kad se vratio u srpski fudbal.
Izjednačujući gol bio je delo Uroša Drezgića u 50. minutu. Mladi defanzivac je, kao i protiv Partizana, bio neprikosnoven nakon prekida, pa je tako zatresao mrežu domaćina i doneo važan bod svom timu.
U narednom kolu TSC će gostovati Javoru u Ivanjici, dok će Čukarički na svom terenu dočekati Novi Pazar.