Polet

Polet i Rađevac podelili bodove u Ljubiću

Fudbaleri Poleta i Rađevca odigrali su nerešeno (1:1) u utakmici 10. kola Srpske lige “Zapad”.
Bilo je po nekoliko šansi na obe strane. Daleko je ovo bilo od najboljih izdanja obe ekipe. Znali su i domaći i gosti da odigraju mnogo bolje utakmice od ove današnje.
Ekipa Rađevca je povela preko Đorđa Glišića u 57. minutu igre. Polet je izjednačio devet minuta kasnije. Gol je postigao najbolji strelac lige i kapiten domaćih Vladimir Stevlić.
Polet je ušao u krizu rezultata. Nakon odličnog starta prvenstva, ekipa iz Ljubića je posustala i ovo im je četvrta utakmica u nizu kako nisu pobedili. Zabeležili su tri remija i jedan poraz.
Rađevac nastavlja sa solidnim igrama i osvajanjem bodova. Trenutno se nalaze na devetom mestu sa dvanaest bodova čime mogu biti zadovoljni.