Požarevcu

Podela bodova u Požarevcu

Fudbaleri Mladog Radnika i Takova odigrali su nerešeno (1:1) u prvom meču 10. kola Srpske lige “Zapad”.
Bleda igra obe ekipe i ne tako zanimljiv susret u Požarevcu. Viđena su dva pogotka, po jedan sa obe strane, ali pored ta dva gola, nisu viđene još neke izgledne prilike za gol.
Može se reći da su domaći za nijansu bili opasniji i bolji rival na ovom susretu, ali ni od njih nismo videli ništa konkretno. Podela bodova je možda i najrealniji rezultat na kraju ove utakmice.
Gosti iz Gornjeg Milanovca su poveli u 21. minutu pogotkom Jovana Lukića. Posle jedne greške domaćih u odbrani, Lukić dolazi do lopte i lako postiže gol sa nekih 7-8 metara.
Požarevljani su u poslednjoj četvrtini utakmice pokušavali da svim silama dođu barem do boda. To im je pošlo za rukom kada je u 89. minutu Predrag Luka zatresao mrežu gostiju.
Utakmica je završena podelom bodova, rezultatom 1:1. Takovo nakon ove utakmice zauzima 9. mesto sa dvanaest bodova, dok je Mladi Radnik 12. sa devet bodova.