1665346549006
VREME ČITANJA: 1 min

Podela bodova na Bulbulderu

Podela bodova na Bulbulderu uz po jedan gol u obe mreže.
Bila je ovo zanimljiva utakmica gde su gosti prvi poveli, ali su domaći vrlo brzo uspeli da izjednače. Budućnost je došla u vođstvo u 22.minutu. Nakon akcije po levoj strani, loptu je dobio Milan Zorica I postigao vrlo lep gol 0:1.
Domaći su vrlo brzo stigli do egala. U 37.minutu Janković je oduzeo loptu igračima Budućnosti, gurnuo loptu u prazan prostor do Vukovića koji je udarcem u suprotni ugao postigao pogodak 1:1. To je bio konačan rezultat susreta.
Zvezdara- Budućnost 1:1
Stadion: Zvezdare, strelci: 0:1 Zorica 22.minut, 1:1 Vuković 37.minut, sudija: Stefan Mikavica, pomoćnici: Nemanja Perišić i Marko Majstorović, žuti kartoni: Beriša, Vuković(Zvezdara), Radović, Đorđević, Zorica, Križan(Budućnost).
Zvezdara: Prodanović, Beriša, Rak, Obretković, Milićević, Gusnić(Čobeljić), Vukićević, Vuković(Almpijević), Janković(Karić), Đorđević, Todorović.
Budućnost: Jovan Lučić, Čukić, Slobodan Lučić, Delibašić(Donevski), Radović, Đorđević, Radojčić, Dejanović, Birovljev(Križan), Zorica(Stakić), Kukolj(Stoisavljević).