New Project (12)

Sloga 33 sigurna na svom terenu

Fudbaleri Sloge 33 iz Petrovca na Mlavi savladali su OFK Aranđelovac (3:0) u 8. kolu podunavsko-šumadijske zone.
Fudbaleri Sloge 33 bili su sigurni na svom terenu i ni u jednom trenutku se nije dovodilo pitanje pobednika. Ovom pobedom Sloga 33 je zadržala prvo mesto na tabeli.
Domaći su mrežu gostiju načeli već u 12. minutu. Utakmica otvorena na pravi način, na veliko oduševljenje domaće publike. Strelac za ekipu Sloge 33 bio je Radojičić.
Prvo poluvreme završeno je minimalnom prednošću domaćih. Sloga 33 je bila mnogo bolji rival, imali su još nekoliko prilika koje nisu uspeli da iskoriste u prvom poluvremenu.
Ono što nisu uspeli u prvom, uspeli su u drugom poluvremenu. Od samog početka Petrovčani su napadali i želeli su da postignu što pre pogodak, koji bi im osigurao bodove.
Uspeli su u tome kada je rezervista Matović postigao pogodak i tako povećao prednost svoje ekipe na 2:0. Sloga 33 je ovim pogotkom osigurala pobedu, ali se nisu tu zaustavili.
Tačku na ovaj meč stavio je Ivan Tekić u 80. minutu, postigavši treći pogodak na ovoj utakmici, čime je postavio konačan rezultat (3:0).