1665169010711

Autogol za pobedu Romantičara

OFK Beograd polako hvata zalet i bliži se vodećim ekipama.
Mlada domaća ekipe Brodarca sa pet bonusa u prvoj postavi nije uspela da izbegne poraz od ipak kvalitenijeg protivnika.
Trenutak odluke se desio početkom nastavka, tačnije u 49 .minutu kada je Radojičić postigao autogol i praktično doneo sva tri boda ekipi sa Karaburme. Ovo je bila treća uzastopna pobeda OFK Beograda.
U narednom 10. kolu OFK Beograd dočekuje Torlak, dok Brodarac gostuje na Carevoj ćupriji ekipi BASK TEK-a.
Brodarac – OFK Beograd 0:1
Strelac: 0:1 Radojičić (ag) 49. minut, sudija: Uroš Bakić, pomoćnici: Nemanja Bratić i Ratko Đorđević, žuti karton: Čermelj (OFK Beograd), crveni kartoni: Paić (Brodarac), Stanišić (OFK Beograd).
Brodarac: Marić, Adžić, Miljković (Bojović), Sretenović (Zečević), Ilić (Mulić), Atanasijević (Vukosavljević),  J. Daničić, Tejić, Mijailović, Radojičić, Paić.
OFK Beograd: Radotić, Janković, Čermelj, Koca, Stojančić (Keča), Krstić, Bajić (Mojsilović), Radić, Plavšić (Petković), Marković (Stevović), Stanišić.