1664657152779

Zemunu bodovi u Dobanovcima

Zemunci su nakon preokreta došli do pobede u Dobanovcima u meču 8.kola Srpske lige Beograd.
Domaći su došli u vođstvo već u 2.minutu. Iz polukontre po desnoj strani, lopta je ubačena u kazneni prostor Zemuna. Na drugoj stativi bio je sam Miloš Kukolj i sa nekoliko metara poslao loptu u bliži ugao gola golmana Mitrovića 1:0.
Tim iz Gornje varoši preokret je napravio u drugom delu. Ivan Stojanović je započeo akciju po levoj strani, nastavio Đalović, pa Milošević. Kiso je sa ivice kaznenog prostora proigrao Dakića koji je ušao u šesnaesterac iskosa sa desne strane i pogodio kontra ugao gola Dobanovčana 1:1.
Križan je u 61.minitu izgubio loptu pred svojim kaznenim prostorom. Poklon je iskoristio iskusni Nenad Kiso i silovitim udarcem sa 15 metara pogodio gornji ugao gola Budućnosti 1:2. Ovo je bio konačan rezultat utakmice.
Ivica Drmpovski pomoćni trener Zemuna posle utakmice je rekao: “Primili smo gol iz naše greške. Posle toga smo kontrolisali utakmicu. Ipak nismo zadovoljni prvim poluvremenom. Posle razgovora na pauzi, postili smo vrlo brzo prvi gol, nešto kasnije i drugi . Do kraja smo posle kontrolisali meč i priveli ga mirno kraju”.
Zemun u 9.kolu dočekuje Jedinstvo iz Surčina, dok će Budućnost gostovati Zvezdari.
Budućnost-Zemun  1:2
Stadion Budućnosti u Dobanovcima, strelci: 1:0 Kukolj 2.minut, 1:1 Dakić 54.minut, 1:2 Kiso 61.minut, sudija: Srđan Novaković, pomoćnici: Nemanja Rosić i Marijana Rajović, žuti kartoni: Delibašić, Križan(Budućnost), Ivan Stojanović, Milošević, Dakić(Zemun).
Budućnost: Jovan Lučić, Čukić, Slobodan Lučić, Delibašić(Radonjić), Radović, Križan(Denković), Đorđević, Radojičić, Birovljev(Donevski), Zorica(Stakić), Kukolj.
Zemun: Vuk Mitrović, Petar Stojanović, Ivan Stojanović, Đalović, Jovanović, Milošević(Simić), Kiso(Ademi), Lazović(Mikan), Ristovski, Jovan Mitrović, Dakić(Pantazis).