Smederevo

Smederevo upisalo i osmu pobedu u sezoni

Fudbaleri Smedereva upisali su i osmu pobedu u prvih osam kola nove sezone.
Oni su u ovom kolu savladali Mačvu u gostima rezultatom 1:3. Ni u jednom trenutku pitanje pobednika se nije dovodilo u pitanje. Gosti su tokom cele utakmice bili znatno bolji rival i sasvim zasluženo su osvojili tri nova boda.
Dvostruki strelac bio je Miloš Zličić. On je mrežu gostiju pogađao u 53. i 83. minutu, a pre toga mrežu Mačve načeo je Maksić već u 5. minutu. Jedini strelac za domaćina bio je Jović u 88. minutu igre.
Smederevo ovako nastavlja niz sjajnih rezultata i trenutno su jedina ekipa sa maksimalnim učinkom, čime zauzimaju ubedljivo prvo mesto. U sledećem kolu igraju derbi susret na svom terenu, sa ekipom Borca.
Mačva već sada zaostaje čak sedam bodova od sigurne zone. Još je rano pričati o tome, ali reklo bi se da je ekipa iz Bogatića u velikom problemu i da su za sada najozbiljniji kandidat za ispadanje u niži rang.