New Project (11)
VREME ČITANJA: 1 min

Sloboda srušila Grafičar u Beogradu

GFK Sloboda savladala je Grafičar u 11. kolu Prve lige Srbije rezultatom 2:4.
Odličan meč odigran je u Beogradu. Dva gola u prvih pet minuta, nagovestili su izuzetno dobar i interesantan duel. Već u 4. minutu poveli su Užičani preko Ristića. Samo minut kasnije domaći izjednačuju, a strelac je Nikolašević.
Na sledeći gol čekalo se sve do 37. minuta kada je Cvetić bio precizan za 1:2. Sa ovim rezultatom se otišlo na odmor. U 55. minutu Falu dobija crveni karton i otvara Slobodi otvoren put ka pobedi. Nisu tako mislili i domaći, koji su preko Kaluđerovića izjednačili.
Užičani se nisu predavali i u poslednjih petnaest minuta postigli su dva gola, za veliku pobedu u gostima. Prvo je Šušnjar vratio prednost u 77. minutu, da bi u nadoknadi vremena Petrović overio pobedu.
Ovo je prvi poraz Grafičara u sezoni, pa će ostati na drugom mestu. Sloboda se ovom pobedom popela na osmu poziciju.