IMG_9887

Naftagas slavio sa igračem manje

U jednom od derbija kola fudbaleri Naftagasa su u Elemiru savladali Borac iz Šajkaša sa minimalnih 1:0.
Jedini gol postignut je već u trećem minutu. Korner sa desne strane izveo je Miljan Milivojev, lopta nikog nije zakačila i završila je u mreži. U prvom delu utakmice pored tog gola obeležilo je mnogo grubosti sa obe strane, a najdeblji kraj izvukao je Moliš Žeravica koji je dobio crveni kraton u završnici prvog poluvremena.
U drugom delu jalova inicijativa gostiju. Sa igračem manje domaćini su stvorili dve izgledne prilike, a u obe se istakao golman Borca Petrović.

Naftagas-Borac 1:0
Strelac: 1:0 Milivojev 3.minut, sudija: Nikola Čekićević, pomoćnici: Stefan Mijanović I Predrag Svilenković, žuti kartoni: Galin, Grbić, Stepanov, Bjelica, Žeravica, Tadić(Naftagas), Božić, Ilić, Grgić, Mirković, Bjekić(Borac), crveni karton: Žeravica(Naftagas).
Naftagas: Galin, Ćušić(Tadić), Grbić, Stepanov(Pavlov), Čigoja, Milivojev(Panić), Savanović(Kozlovački), Vidić(Vukoje), Bjelica, Petrović, Žeravica.
Borac: Petrović, Božić, Torbica, Stojanović(Mrdja), Ilić, Krstevski, Grgić, Kovanušić, Jakovljević(Vlaukin), Kulpinac(Radinović), Mirković.