306613279_5461067680628954_8452103158938139918_n

Romantičari do prve pobede

Jedan od glavnih favorita lige pre početka prvenstva ekipa OFK Beograda tek u 6.kolu zabeležila je prvu pobedu u prvenstvu. Na Karaburmi je savladana mlada i poletna ekipa Teleoptika.
U prvom delu nije bilo golova pa se na odmor otišlo nerešenim rezultatom 0:0. Nastavak je ipak doneo golove.Tim sa Karaburme je poveo u 53.minutu. Strelac je bio Nikola Jovanović 1:0. Ekipa iz Zemunela dolazi do egala u 68.minutu. Poravnanje Teleoptiku je doneo Djordje Petrović 1:1. Ipak u finišu utakmice gol vredan sva tri boda za domaće postiže iskusni centafor Aleksandar Milić 2:1. Sve se to odigralo u 81.minutu.
OFK Beograd-Teleoptik 2:1
Strelci: 1:0 Jovanović 53.minut, 1:1 Petrović 68.minut, 2:1 Milić 81.minut, sudija: Denis Aćimović, pomoćnici: Ilija Radisavljević i Dimitrije Poznanović, žuti kartoni: Popović, Jevtić(OFK Beograd), Dukić, Knežević, Petrović(Teleoptik).
OFK Beograd: Radotić, Jovanović, Čermelj, Gojković, Minić(Stojančić), Milić(Keča), Radić(Bajić), Popović, Plavšić, Marković, Petrković(Koca).
Teleoptik: Gočmanac, Stašević(Bojat), Dukić, Stanković(Stojanović), Subotić, Ostojić, Knežević(Djurić), Čermelj, Arambašić, Lakčević, Petrović.