Paraćinci ubedljivi u Brzom Brodu

Fudbaleri SFS Borca iz Paraćina nastavili su seriju odličnih igara i rezultata, pobedom (0:3) na gostovanju u Brzom Brodu.
Stadion: OFK Brzi Brod. Gledalaca: 300. Sudija: Nikola Đorđević (Leskovac). Žuti kartoni: Anđelković, pomoćni trener Stamenković (OFK Brzi Brod), Gajić, Simić, Mijatović, trener Miladinović (SFS Borac).
OFK Brzi Brod: Stefanović, Božović (Smiljković), Maljković (Vulić), Anđelković, Dinić, Stamenković, Kostić, Arsenović, Spasić (Stojanović), Tošić (Ristić), Mitrović (Cvetanović).
SFS Borac: Ostojić, Gajić, Mirkailo, S. Simić (Petrović), Pavlović, N. Simić (Pavlović), Petković, Stojanović, Anđelković (Conić), Mijatović (Jovanović), Lazić.
Predvođeni iskusnim Nenadom Simićem Paraćinci su u predgrađu Niša pobedili OFK Brzi Brod (0:3) i osvojili sva tri boda. SFS Borac se posle tri uzastopne pobede nalazi na trećem mesta na tabeli sa 13 osvojenih bodova.
Borbeno su domaći otvorili meč, ali je golgeter Nenad Simić svojim prvim golom u 28. minutu doveo svoj tim u vođstvo.
Igrali su Paraćinci odgovorno i čvrsto, i u nastavku nisu dozvoljavali domaćinu da ozbiljnije ugrozi gol Ostojića.
U minutima kada su domaći pokušavali da izvrše pritisak na odbranu gostiju, pravi šok. Nemanja Anđelković je u 78. minutu neoprezno reagovao i autogolom razrešio dileme oko pitanja pobednika.
Iskusni sastav Borca odmah je dodatno kaznio zbunjenost u redovima Brzog Broda. Samo minut kasnije Simić je svojim drugim pogotkom postavio konačan rezultat ovog duela.
U sledećem, 6. kolu SFS Borac gostuje u Pirotu gde će odmeriti snage sa ekipom Radničkog. OFK Brzi Brod će biti gost leskovačke Dubočice.