New Project (4)

Polet odneo tri boda iz Priboja

Fudbaleri FK Polet iz Ljubića, slavili su u Priboju, protiv ekipe FAP-a (1:2).
Meč koji je najavljivan kao derbi kola, opravdao je očekivanja. Viđena je odlična fudbalska predstava na stadionu u Priboju. Pobedu je odnela, u ovom trenutku, bolja ekipa Poleta.
Gosti su oba pogotka postigli u prvih dvadeset minuta. Poveli su preko Stevlića, koji se još jednom upisao u strelce, u 11. minutu. Drugi gol viđen je samo desetak minuta nakon toga, kada je Grujičić zatresao mrežu.
Do kraja poluvremena domaći su pokušali da što pre smanje prednost, ali nisu uspevali u tome. Na odmor se otišlo sa prednošću gostiju od dva gola razlike.
U drugom poluvremenu domaći su išli na sve ili ništa. Pokušali su da što pre zatresu mrežu gostiju kako bi pokušali da dođu barem do boda, međutim to im nije pošlo za rukom.
Pred kraj utakmice, domaći su uspeli da smanje prednost pogotkom Avdića u 90. minutu, ali nisu uspeli da dođu ni do boda. Rezultat je ostao 1:2, a Polet je odneo velika tri boda iz Priboja.