IMG_8145
VREME ČITANJA: 1 min

Naftagas slavio posle preokreta

Fudbaleri Naftagasa iz Elemira, ostvarili su svoju drugu ovosezonsku pobedu. Oni su nakon vođstva Bečeja od 0:1 uspeli da preokrenu rezultat na 2:1
Gosti su poveli u   minutu 38. Nenad Kudrić je napravio odličnu soloakciju i šutirao sa 17,18 metara za 0:1 za goste. U drugom delu Naftagas je u potpunosti preuzeo inicijativu, a ona je krunisana već u 49. minutu kada je posle kornera Milan Vidić postigao gol. U 70. minutu Miljan Milivojev je posle dobre kombinacije šutirao sa 16,17. metara i postavio konačan rezultat 2:1.
Naftagas – Bečej 1918  2:1
0:1 Kudrić (38), 1:1, 1:1 Milan Vidić (49), 2:1 Miljan Milivojev (70). Stadion u Elemiru. Gledalaca 400. Glavni sudija: Rastko Petrović (Sremska Mitrovica), Stefan Mijanović (Adaševci), Stefan Petrović (Sremska Mitrovica). Žuti kartoni: Vukoje, Čigoja, Vidić, Bjelica i Tadić (Naftagas), Brkić (Bečej 1918). Crveni kartoni: NEMA
Naftagas: Galin, Ćušić, Grbić, Vukoje (Kozlovački), Čigoja, Milivojev, Samardžić, Vidić (Panić), Bjelica, Žeravica (Popov), Tadić (Stepanov).
Bečej 1918: Milovanov, Ćuk (Popadić), Varga, Tutnjević, Nenad Kudrić, Igor Kudrić, Zeljković, Tedić (Tomčić), Derveši (Dabižijević), Tomić, Preradov (Brkić – Tatić).