Simić vodio Paraćince do nove pobede

Fudbaleri SFS Borca upisali su i treću “trojku” ove sezone.
U 4. kolu Srpske lige Istok SFS Borac je kao domaćin pobedio Meševo rezultatom 2:0.
Sve vredno pomena viđeno je u prvom poluvremenu koje je donelo ofanzivu domaćina, ali i golove vredne 3 boda.
U glavnom ulozi iskusni Nenad Simić koji je i sa 38 godina držao fudbalski čas u Paraćinu.
U 13. minutu vođstvo domaćina. Simić je izveo slobodan udarac sa dvadesetak metara, ali je golman Meševa uspeo da je odbije u korner.
Posle kornera gužva u šesnaestercu, dva šuta ka golu Meševa, lopta se odbila ka aut liniji. Usledio je novi centaršut Simića, a Miloš Tadić je glavom poslao loptu u suprotan desni gornji ugao gola gostiju.
Od 30. minuta nova mini opsada gola Meševa koja je na kraju rezultovala drugim pogotkom domaćina.
Simić je izveo slobodan udarac sa oko 35 metara. Lopta se posle gužve u šesnaestercu odbila u polje, ali se za nju ponovo izborio iskusni Simić koji je i fauliran.
Na 21-22 metra od gola Meševa loptu je namestio ponovo Nenad Simić. Usledio je precizan udarac levom nogom. Simić je gađao donji levi ugao i iznenadio golmana Markovića.
Ovom pobedom SFS Borac je potvrdio epitet jednog od najprijatnijih iznenađenja sezone u Srpskoj ligi Istok.
U sledećem, 5. kolu Paraćinci gostuju u Brzom Brodu, dok Meševo na svom terenu dočekuje Dubočicu.