Napredak protiv Spartaka do druge uzastopne pobede

Oprezno su iz tabora FK Napredak govorili pred duel sa Spartakom i nisu želeli da ih „ponese“ rezultat od pre par dana kada su savladali Mladost GAT sa 1:0.
Večeras su u Subotici pokazali da podižu formu. Slavili su nad ekipom Spartaka sa 2:1 u okviru 10. kola Superlige Srbije. Nakon samo 11 minuta igre gosti su došli do prednosti golom Marka Šarića.
Vođstvo ekipe iz Kruševca duplirano je u 64. minutu preko Nemanje Đekovića, koji je savladao Filipa Manojlovića. Znake života Spartak je pokazao tek u 88. minuta kada je Marko Obradović savladao golmana Napretka, Petrića, za konačnih 2:1.
Ovo je peti vezani meč u kojem ekipa Spartaka ne zna za pobedu, dok je Napredak nakon lošeg starta sezone sada vezao i drugu uzastopnu pobedu.
izvor: hotsport.rs