1111

Kuljani minimalcem protiv OFK Bačke

Jedan od derbija 4. kola Srpske lige grupa “Vojvodina” odigran je u Kuli gde je domaći Hajduk 1912 savladao OFK Bačku sa 1:0.
Prvi deo utakmice protekao je bez mnogo prilika uz blagu inicijativu OFK Bačke. Jedinu konkretnu priliku imao je Vojislav Balabanović koji je odlično šutirao sa 25. metara, ali je domaći golman odlično reagovao. U drugom poluvremenu mirno sve do 70 . minuta, od tada počinje velika inicijativa Hajduka. Videli smo nekoliko prilika za domaći tim, a inicijativa je krunisana u 75. minutu. David Panjak je prošao blago po desnok strani, ušao u kazneni prostor i matirao golmana Ivana Kneževića.

Hajduk 1912 – OFK Bačka 1:0
Strelac: Panjak (75). Stadion u Kuli, gledalaca 200. Glavni sudija: Petar Vračar (Sombor). Pomoćnici: Marko Nikolić (Subotica), Luka Živković (Novi Sad). Žuti kartoni: Plavić, Brborić, Šakić (Hajduk). Crveni kartoni: NEMA.
Hajduk 1912: Simonović, Velkovski (Bošković), Plavšić, Jović, Abramušić, Brborić, Šakić, Kočiš (Damjanović), Matijašević, Masalušić, Šušnjar (Panjak).
OFK Bačka: Knežević, Pantić, Leđanac, Gluvić, Rakić, Manojlović, Šćepanović, Balabanović, Jevtić (Trifunović), Zindović (Tasić), Sedlar (Ilić).