IMG_6564

Goleada na Slanoj Bari (VIDEO)

Sjajna fudbalska predstava viđena je u Novom Sadu. Indeksu je pripalo prvo poluvreme, Radničkom iž Šida  drugo. Ipak sva tri boda ostala su domaćinu.
Domaći su došli u vođstvo u 5.minutu posle sjajne akcije po desnoj strani , strelac je bio Topić. Mestralna solo akcija Ilića duplirala je prednost tima iz Novog Sada. Ilić je u 33.minutu oboren u kaznenom prostoru ekipe iz Šida. Upravo je on i bio siguran sa 11 metara. Na poluvremenu je bilo 3:0 za domaće.
U nastavku mnogo bolja igra Šiđana. Predvodjeni Smiljanićem doveli su utakmicu do neizvesnosti. Prvo je Jovanović smanjio na 3:1. Malo kasnije drugi gol Topića za ponovo 3 gola viška za Indeks 4:1. Smiljsnić je u 58.minutu golom od stative uneo neizvesnost 4:2. Kada je Radnički u 78.minutu preko Krajnovića smanjio na 4:3 nastala je prava drama. Napadao je Radnički, Indeks se branio i do kraja odbranio. Ostalo je konačnih 4:3 za domaće.

Indeks-Radnički(Šid) 4:3
Strelci: 1:0 Topić 5.minut, 2:0 Ilić 16.minut, 3:0 Ilić 33.minut, 3:1 Jovanović 49.minut, 4:1 Topić 54.minut, 4:2 Smiljanić 58.minut, 4:3 Krajović 78.minut, sudija: Nemanja Bošković, pomoćnici: Nikola Todorović i Nemanja Batalo, žuti kartoni: Vukovi, Stojanović, Medić, trener Rajić(Indeks), Jovanović, trener Vukmir (Radnički), crveni karton trener Vukmir (Radnički).
Indeks: Subašić, Jovanov, Kačavende(Medić), Vuković, Babić, Borislav Gajić, Stojanović (Borovnica), Ivelja, Marinković, Iić (Jovan Gajić), Topić.
Radnički: Miroslav Petrović, Mijatović(Radisavljević), Baštić, Drča, Stojši, Jovanovi, Smiljanić, Krajnović, Dobrojević (Srdjan Subić), Milanko Subić, Djačanin (Marko Petrović).