301111611_5743436419040486_3714818329938287952_n
VREME ČITANJA: 1 min

Markoski i Rosić potopili Dinamo

Fudbaleri zrenjaninskog Radničkog u trećem kolu Srpske lige grupa “Vojvodina” ostvarili su prvu pobedu.
Zrenjaninski crveno-crni, bili su bolji od Pančevaca i sasvim su zasluženo došli do tri boda. Radnički je poveo u 19. minutu. Posle centaršuta, do lopte je stigao Uroš Markoski koji je matirao domaćeg golmana za 1:0.
Tačku na utakmicu stavio je Jovan Rosić u 63. minutu. Bilo je još nekoliko prilika sa obe strane, ali je Radnički ipak odneo pobedu.
Dinamo 1945 – Radnički 0:2
Stadion: Gradski stadion u Pančevu. Gledalaca: 300. Glavni sudija: Rastko Petković (Sremska Mitrovica). Pomoćnici: Stefan Mijanović (Adaševci), Stefan Petrović  (Sremska Mitrovica). Žuti kartoni: Mojsilović i Milojević (Dinamo 1945), Cvejić i Šemić (Radnički).
Dinamo 1945: Stepanović, Milinković (Kolocka), Mojsilović, Blažić, Stojanovski, Čučak, Marković (Jankulov), Ahčin, Petrović (Stanković), Marković, Milojević.
Radnički: Lekić, Marković (Runjevac), Janjatović, Krstinić, Stevanović, Maoduš (Šemić), Bačvanski, Markoski (Pavković), Mastilo (Mastilo), Turkulj, Cvejić (Rosić).