299672823_1471882896615654_7342972163213214001_n

Zemunu komšijski derbi

Komšijski derbi zasluženo je pripao iskusnijem i kvalitetnijem timu. Nakon neočekivanog poraza u prvom kolu Zemun je opravdao ulogu favorita i stigao do zaslužene pobede. Sa druge strane možda i najmladja ekipa u ligi nije mogla da izvuče više od časnog poraza.
Domaći tim je poveo već u 5.minutu nakon auto gola koji je postigao Janković 1:0. Praktično sve dileme oko pobednika ovog duela rešene su u finišu prvog dela. Strelac gola za Zemun bio je Ristovski u 43.minutu 2:0.
U nastavku gledali smo mirniju igru. Teleoptik je u 73.minutu preko rezerviste Krstića uneo neizvesnost u susret. Mladi igrač savladao je golmana domaćih Mitrovića 2:1. Ipak u nadohnadi vremena Zemunci dolaze do još jednog pogotka. On je delo mladog rezerviste Admira Ademija 3:1. Ovo je bio i konačan rezultat utakmice.
Zemun-Teleoptik 3:1
Strelci: 1:0 Janković(ag) 5.minut, 2:0 Ristovski 43.minut, 2:1 Krstić 73.minut, 3:1 Ademi 90+4.minut, sudija: Aleksandar Andjelić, pomoćnici: Goran Božović i Dejan Božić, žuti kartoni: Mitrović, Dakić(Zemun), Bojat, Janković(Teleoptik).
Zemun: Mitrović, Vukić(Stojanović), Trajković, Pantazis(Ivanović), Djalović, Jovanović, Simić(Dakić), Milošević(Ademi), Lazović(Antić), Ristovski.
Teleoptik: Gočmanac, Bojat, Kauzlarić(Kekić), Stojanović(Rajković), Janković, Purić(Krstić), Djurić, Stanković, Perović, Čermelj, Knežević.