AND_9430

Prva Iskra zapalila Adu

Fudbaleri Prve Iskre iz Bariča savladali su na terenu FSB na Adi Ciganliji domaći Torlak sa 0:3.
Gosti u prednost dolaze već u 3. minutu, posle centaršuta Marinkovića odlično je odreagovao Đilas i glavom loptu sproveo u mrežu. Nakon solo prodora Ramovića po desnoj strani i povratne lopte, Dragić sa 15 – tak metara matira golmana domaće ekipe. U 70. minutu posle kontra Prve iskre, Ilić je uposlio usamljenog Piplicu koji je ušao u kazneni prostor i loptu poslao ispod golmana Pavlovića za 0:3.

TORLAK – PRVA ISKRA 0:3 (0:2)
STADION: SC FSB Ada Ciganlija. GLEDALACA: 150. GL.SUDIJA: Međedović Jelena. POM.SUDIJE: Stojanac Aleksandra i Šćepanović Bojana. STRELCI: Đilas 3, Dragić 34. i Piplica 70.min (P.iskra). ŽUTI KARTONI: Tošković, Mitrović i Šarić (Torlak), Đilas, Pajović, Marinković, Piplica, Đurić i Lukić (P.iskra).
TORLAK: Pavlović, Jovanović (Stegnjaja), Rakonjac, Mitrović, Knežević, Malić (Šoškić), Tošković, Šarić (Dabetić), Vuković, Ljubević (Janković), Pajković.
PRVA ISKRA: Đurić, Marinković, Ramović (Baković), Pajović, Garić (Proković), Aleksić, Stajić, Piplica, Lukić (Milenković), Dragić (Ilić), Đilas (Diković).