300014225_788817135640890_2477060867903479508_n

Studenti preslišali Borac iz Lazarevca

Dobra utakmica na Novom Beogradu na stadionu Bežanije gde je Studenski grad savladao Borac iz Lazarevca.
Gosti su došli u vodstvo već u 3. minutu. Strelac je bio Filipović udarcem sa desetak metara. Borac se uspešno branio do 43.minuta kada je domaćin stigao do stala. Posle kornera lopta je stigla do Kuzmanovića koji je šutem sa praktično ivice kaznenog prostora poslao loptu pod prečku 1:1. Ovim rezultatom se otišlo na odmor. Studentski grad je do ubedljive pobede došao u finišu meča. Prvo su do vodjstva stigli u 75.minutu. Stokić je lobovao loše postavljenog golmana gostiju Milovanovića 2:1. Nedugo zatim u 80.minutu videli smo još jedan gol u mreži Borca. Lošu postavku odbrane gostiju iskoristio je Gavrilović 3:1. Samo tri minuta kasnije postavljen je konačan rezultat. Rezervista Mrdjenović stavio je tačku na ovu utakmicu 4:1. U narednom kolu Studentski grad gostuje Zvezdari, dok će Borac u Lazarevcu dočekati BSK iz Borče.
Studentski grad – Borac 4:1
Strelci: 0:1 Filipović 3.minut, 1:1 Kuzmanović 43.minut, 2:1 Stokić 75.minut, 3:1 Gavrilović 80.minut, 4:1 Mrdjenović 83.minut, sudija: Denis Aćimović, pomoćnici: Miloš Rajković i Nemanja Rosić, žuti kartoni: Janković (Studentski grad), Riznić, Ranković, Petković (Borac), crveni karton: Lazić (Borac).
Studentski grad: Bojović, Mladenović, Lazarević, Lukić, Milanović, Stokić, Kuzmanović, Pavlović(Dacić), Gavrilović, Stefanović(Šljukić), Janković(Mrdjenović).
Borac: Milovanović, Šakić, Riznić (Stoiljković), Obradović, Stošković, Djuketić, Petković(Lazić), Floričelović, Filipović(Stanković), Ranković(Stevanović), Srećković.