Grafičar
VREME ČITANJA: 1 min

Grafičar slavio u derbiju

U derbiju 4. kola Mozzart Bet Prve lige fudbaleri Grafičara savladali su IMT rezultatom 1:0 i preuzeli lidersku poziciju od tima sa Novog Beograda.
Bila je to treća uzastopna pobeda Zvezdine filijala, čitav plen doneo je Jovan Mijatović pogotkom u 42. minutu.
Talentovani napadač je volej udarcem sa ivice šesnaesterca poslao loptu u mrežu gostiju i doneo tri boda svom timu.  Grafosi su tako nastavili trijumfalni niz nakon Loznice (5:1) i Rada (3:0).
U pobedničkom ritmu je nastavio i Železničar iz Pančeva. Od 44. minuta ostao je sa igračem manje na Ubu, crveni karton je zaradio Aleksandar Đorđević, ali to ga nije sprečilo da ostvari treći trijumf za redom.
Slavio je sa 2:0 protiv Jedinstva, Mateja Zuvić je u 51. minutu doneo vođstvo, a sve dileme otklonio Nikola Lainović u 86. minutu.
Izvor: tvarenasport.com