298948535_1135431233994608_6052668377169933882_n

OFK Kikinda se okliznula u Ruskom Selu

Proteklog vikenda startovala je i Vojvođanska fudbalska liga “Istok”. Jedan od derbija igrao se u Ruskom Selu, gde je domaća Crvena zvezda savladala OFK Kikindu.
Mali komšijski derbi na opšte iznenađenje pripao je domaćem timu. Gosti koji su ispali iz Srpske lige “Vojvodina” slove za jednog od favorita za plasman u viši rang.
Pobednik ovog duela je odlučen već u 10. minutu. Strelac jedinog gola vrednog prva tri boda bio je Stefan Kockar (1:0).
U nastavku utakmice bilo je prilika na obe strane za promenu rezultata, ali više nije bilo golova. Bodovi su na kraju ostali u Ruskom Selu.

Crvena zvezda (RS) – OFK Kikinda 1:0
Strelac: 1:0 Belić 10. minut
Sudija: Nemanja Ninčić, pomoćnici: Vukašin Marković i Veljko Ristić
Žuti kartoni: Kosturanov, Jankov, Vojvodić, Zečević, Jovanović, Nešić (Crvena zvezda), Božić, Cvijanović, Spahić, Radovanović (OFK Kikinda).
Crvena Zvezda: Kosturanov, Stranih, Laništanin, Jankov, Belić (Nešić), Kockar (Barbat), Vojvodić (Uzelac), Zečević, Čubrilo, Kresoja, Jovanović.
OFK Kikinda: Savkov, Božić, Reljić, Jarić (Ćirić), Cvijanović, Ivanović (Todorov), Zeljković, Spahić, Đukić, Governer (Radulović), Radovanović.