Zvezdara 1

Zvezdara ubedljiva protiv favorita

U derbiju 1. kola Srpske lige grupa “Beograd” ekipa Zvezdare je savladala Zemun sa ubedljivih 3:0.
U drugom poluvremenu još dva gola tima sa “Bulbuldera”. U 62. minutu ponovo je strelac bio Đorđević nakon što je sjajnim udarcem pogodio kontra ugao.
Konačan rezultat je postignut u 73. minutu kada je asistenciju Grbovića u gol pretvorio Čobeljić 3:0. To je bio konačan rezultat utakmice.
Trener Zvezdare Zdravko Kovačević posle utakmice je rekao:
“Bila je ovo odlična partija našeg tima, gde smo možda pomalo i iznenadili favorizovane goste. Sve je u mojoj ekipi sjajno funkcionisalo. Tek je prvo kolo, ali početak prvenstva raduje.”
Sudija: Darko Jeknić, pomoćnici: Branko Rajić i Marijana Galović
Žuti kartoni: Šarić, Gusnić, Grbović, Janković (Zvezdara), Tekić, Milošević, Ristovski (Zemun).
Zvezdara: Prodanović, Beriša (Vukićević), Rak, Sarić, Milićević , Grbović, Gusnić, Lekić (Todorović), Vuković, Janković (Alempijević), Đorđević (Čobeljić).
Zemun: Jevrić, Vukić (Stojanović), Trajković, Đalović, Jovanović, Tejić (Pantazis), Ademi (Simić), Milošević, Lazović (Antić), Ristovski (Dakić).