298880443_1007055956700454_6246317629830051170_n

Poraz Sremčice u Žarkovu

Prošlosezonski prvoligaš OFK Žarkovo, koji je zbog finansijski poblema morao dva ranga niže, opravdao je ulogu favorita protiv Sremčice.
Domaćin je lako stigao do pobede. Žarkovo je povelo u 8.minutu kada je strelac bio Milošević mladi ofanzivni vezista. Bonus Nemanja Stojanović udvostručio je prednost svoga tima. Gol je postigao u 38.minutu. Na odmor se otišlo vodjstvom domaćih od 2:0.
U nastavku domaćin je sigurnom igrom čuvao prednost, a gosti nisu stugli ni do počasnog gola. Sam finiš je doneo ješ jedan pogodak u mreži Sremčica. Gol je postigao centarfor Luka Novitović, za konačnih i ubedljivih 3:0.
Narednog vikenda u drugom kolu OFK Žarkovo gostuje u Malom Mokrom Lugu ekipi Crevene zvezde, dok će Sremčica ugostiti ekipu GSP Polet Dorćol.