Partizan slavio u 95. minutu

Fudbaleri Partizana savladali su ekipu Mladost GAT (0:1) i tako prekinuli niz od pet utakmica bez pobede.
Ova dva rivala, odigrala su jako nezanimljivu utakmicu na stadionu “Karađorđe” u Novom Sadu. Jedini gol postigao je Svetozar Marković u nadoknadi vremena.
Na klupi crno-belih debitovao je Gordan Petrić, ali je bilo očigledno da se ništa ne može promeniti preko noći. Novosađani se nisu uplašili i pružili su jednu jako dobru partiju.
U većem delu utakmice, Mladost GAT je bila bolja ekipa. Crno-beli u prvom poluvremenu praktično nisu imali nijednu ozbiljniju šansu.
Trenutak odluke desio se u petom minutu nadoknade. Centaršut Diabatea posle kojeg je Svetozar Marković bio najviši u skoku i poslao loptu u mrežu.
Mladost GAT se trenutno nalazi na 13. poziciji sa četiri osvojena boda, dok je Partizan 8. sa duplo više bodova.