Vojvodina ispustila pobedu, nula u Kruševcu

U 6. kolu Superlige Srbije Vojvodina je remizirala sa Kolubarom (2:2), Napredak i TSC odigrali bez golova (0:0).
Lazarevčani su poveli sa bele tačke. Strelac je bio Milojević. Kolubara je bila bolji rival u prvom poluvremenu i taj deo igre završen je njihovom prednošću (1:0).
U drugom poluvremenu gosti iz Novog Sada su zaigrali mnogo bolje. Prvi pogodak postigli su preko Simića, koji je u 57. minutu poravnao rezultat.
Vojvodina preokreće rezultat i dolazi do prednosti u 71. minutu. Strelac za ekipu Vojvodine bio je Nikolić.
Domaći se nisu predavali i na kraju su uspeli da dođu do boda. Marjanović je u 72. minutu bio precizan i doneo svojoj ekipi zlata vredan bod.
U drugoj utakmici dana, u Kruševcu, domaći Napredak i TSC odigrali su nerešeno bez golova (0:0). Očekivalo se dosta od ove utakmice, međutim viđen je jedan ne toliko zanimljiv duel bez pogodaka.