IMG_0136

Teška pobeda Brodarca u duelu protiv TEK Sloge

Veoma teška pobeda Brodarca u duelu protiv TEK Sloge. Domaćin je opravdao ulogu favorita i tek u nastavku stigao do pobede.B ez nekoliko standardnih prvotimaca Brodarac se mučio i prvom delu.
Po nekoliko prilika propustile su obe ekipe i prvih 45 minuta. Na odmor se otišlo bez golova 0:0. U drugom poluvremenu videli smo tri gola. Prvi do prednosti stižu gosti. Nakon greške na sredini terena domaćeg tima, ekipa Sloge je preko Dragiše Stefanovića došla i vodjstvo u 56. minutu.Brodarac do egala dolazi u 68. minutu. Posle auta sa eve strane ,dupli pas razmenili su Jerović i Vukosavljević koji je svome timu doneo izjednačenje (1:1). Uspeli su izabranici trenera Nikole Ilića da dodju do pobede. U 80. minitu nakon polukontre Jovanović je tukao sa 17-18 metara i pogodio kontra ugao gola golmana Sloge Ilije Nešića i bilo je tada 2:1. To je bio i konačan rezultat utakmice.