Remi OFK Beograda i Zemuna
VREME ČITANJA: 1 min

U velikom derbiju grupe “Beograd” OFK Beograd i Zemun odigrali su nerešeno 1:1. Remi OFK Beograda i Zemuna najviše odgovara Radničkom, koji u slučaju pobede ide korak ka ostvarenju cilja.
OFK Beograd je imao terensku inicijativu. Nakon par promašenih prilika domaćih, pre svih Lazovića i Pavićevića, stigla je kazna. U 25.minutu slobodan udarac sa desne strane u visini kaznenog prostora izveo je Aleksa Ivanović. Na iznenađenje svih šutirao je direktor u gol i pogodio bliži ugao gola golmana domaćih Jevtića 0:1.
Do odlaska na odmor prilike za domaćina ne koriste Lazović i Pavićević. U drugom delu mnogo manje prilika. Terenska inicijativa OFK Beograda, ali bez pravih prilika.Ipak u prvom minutu nadoknade pravda je zadovoljena. Svetličić je centrirao sa desne strane, a levi bek Zemuna Stojanović glavom je savladao svog golmana Slavkovića za konačnih 1:1.
Navijači Zemuna
Navijači OFK Beograda

OFK BEOGRAD – ZEMUN 1:1 (0:1)

STADION: OFK Beograd. GLEDALACA: 2000. GL.SUDIJA: Ržić Uroš. POM.SUDIJE: Rakić Marko i Arnautović Nemanja. STRELCI: Stojanović 90+1.min (a.g.) (OFK Beograd), Ivanović 26.min (Zemun). ŽUTI KARTONI: Popović (OFK Beograd), Ristovski i Avram (Zemun).
OFK BEOGRAD: Jevtić, Popović (Janković), Krstić, Arsović, Gogić, Pavićević (Ugrica), Lazović, Ranđić, Ivanović, Mikan (Svetlićić), Nedeljković.
ZEMUN: Slavković, Stojanović, Jovanović, Vukić, Avram (Račić), Ivanović (Stevanović), Kapetanović (Tejić), Kiso, Dakić (Stoiljković), Ristovski, Đurković.