Pazovčani slavili u Odžacima
VREME ČITANJA: 1 min

Veliko iznenađenje desilo se u Odžacima, gde su fudbaleri Jedinstva uspeli da savladaju domaći Tekstilac rezultom 0:1. Tako su Pazovčani slavili u Odžacima
Domaći tim bio je dosta oslabljen na ovom meču i pored toga nisu pružili partiju koja se od njih očekuje. Brzo su domaćini ostali i sa igračem manje (26. minut), jer je zbog veoma teškog prekršaja isključen Mihajlo Vemić. Gol odluke pao je u 79. minutu, a pobedu svom timu doneo je Marko Đorđević koji je u igru ušao desetak minuta pre toga.
Tekstilac – Jedinstvo (SP) 0:1
Strelac: Đorđević (79). Odžaci. Gledalaca 70. Glavni sudija: Marko Dimovski (Novi Sad). Pomoćnici: Neven Zekonja (Kikinda) i Nikola Grujić (Vršac). Žuti kartoni: Blagojević, Maksimović, Ilić (Jedinstvo). Crveni kartoni: Mihajlo Vemić (Jedinstvo).
Tekstilac: Studen, Serdar, Blagojević, Maksimović, Vuković, Ilić, Jezdović, Zekić (Vladić), Vemić, Bačić (Zarić), Brborić.
Jedinstvo (SP): Stailković, Matović, Ivetić, Žiža, Krkobabić (Tmušić), Milivojević (Marinković), Pađen (Đorđević), Maodoš (Obradović), Stevanović, Beljić, Pilipović (Kuridža).