Brodarac upalio Iskru

Brodarac upalio Iskru: Fudbaleri Brodarca bili su sigurni na svom terenu i opravdali su ulogu favorita. Pobedili su neugodnog rivala iz Bariča ekipu Prve iskre rezultatom 2:1.
Domaćin je poveo u prvom delu posle lepe akcije.Tabaković je bio asistent a egzekutor Stojanović 1:0. Uporni gosti se nisu predavali pa su uspeli da dodaju do egala preko Filipa Avrića u 19. minutu 1:1. Ovim rezultatom se otišlo na odmor.
U nastavku su fudbaleri trenera Nikole Ilića uspeli da postignu još jedan pogodak i zasluženo stignu do pobede. Nakon desetak pasova Miladinović je uposlio Tabakovića koji je sigurnim udarcem postigao drugi gol za svoj tim 2:1. Sve u svemu zaslužena pobeda mlade ekipe Brodarca koji je ovom pobedom ostao u gornjoj polovini tabele.